Microsoft Dynamics 365

ATGAL

Microsoft Dynamics 365

„Microsoft Dynamics 365“ – tai  įmonės išteklių planavimo ir klientų ryšių valdymo sistema, leidžianti valdyti verslą debesyje. Sumaniai sukurtos funkcijos leidžia automatizuoti daugelį įmonėje vykstančių procesų, rinkti duomenis apie turimų išteklių panaudojimą ir patogiai pasiekti duomenis, reikalingus sprendimų priėmimui. Tai galimybė optimizuoti įmonės veiklą, darbuotojų darbą ir maksimaliai išnaudoti turimas galimybes.

„Microsoft Dynamics 365“ sudaryta iš sudėtinių dalių, kurios leidžia rinktis verslo specifikai pritaikytus sprendimus. Nebūtina iš karto diegti visos sistemos – rinkitės tai, kas išties reikalinga. Kurkite savo verslo procesus atitinkančias programėles ir paverskite savo darbo funkcijas efektyviai veikiančiu automatizuotu procesu. „Microsoft Dynamics 365“ – lanksti, lengvai pritaikoma prie verslo poreikių ir turinti galimybę nuolat keistis sistema susideda iš aštuonių modulių, apimančių visus verslo procesus.

for-sales-copyDynamics 365 for Sales

Pardavimų modulis leis jūsų verslui pasiekti daugiau. Valdykite pardavimus ir naudokitės naudingomis pastabomis, vertinkite ir nuspėkite klientų poreikius bei paverskite juos sėkmingais ryšiais.

for-retail-copyDynamics 365 for Retail

Leis sukurti individualią asmeninę pirkimo patirtį kiekvienam jūsų verslo klientui. Sinchronizuoti duomenys leidžia efektyviai valdyti pardavimus.

for-marketing-copyDynamics 365 for Marketing

Rinkodaros modulis, kuris leidžia integruoti visą reklaminį turinį, kaupti ir apdoroti duomenis, pagreitinti procesus. Paskleiskite savo žinią greičiau ir sulaukite daugiau dėmesio.

for-field-service-copyDynamics 365 for Field Service

Geriau pasirūpinkite savo klientų poreikiais. Sumaniai planuokite paslaugų teikimą, pardavimus, nuolat sekite svarbią informaciją ir užtikrinkite efektyvų nesklandumų sprendimą.

for-project-service-copyDynamics 365 for Project Service

Valdykite visus projektų išteklius patogiai ir optimaliai. Sujunkite darbuotojų pastangas, automatizuokite procesus ir maksimaliai efektyviai panaudokite turimus išteklius. Vykdykite savo projektus mažiausiomis laiko ir investicijų sąnaudomis.

for-customer-service-copyDynamics 365 for Customer Service

Pagerinkite klientų aptarnavimo procesus. Suteikite galimybę su klientais dirbantiems darbuotojams greitai ir patogiai pasiekti informacijos srautus, valdyti skirtingus procesus – tai privalumas klientui ir naujos galimybės darbuotojų darbo efektyvumui.

for-finance-and-operations-copyDynamics 365 for Finance and Operations

Stebėkite savo rezultatus ir tinkamai juos įvertinkite. Analizės įžvalgos leis priimti sprendimus be eksperimentų ir paversti juos sėkmės istorijomis. Sujunkite įmonės valdymo procesus ir išteklius į sistemingą visumą.

for-talent-copyDynamics 365 for Talent

Optimizuokite žmogiškųjų išteklių skyriaus veiklą ir pritraukite į savo komandą talentingiausius specialistus. Šis modulis palengvins ir pagreitins darbuotojų atrankos bei pritraukimo procesus.

Turite klausimų? Norite užsisakyti?

Darius Ziezys

Pardavimų vadovas

phone

Telefonas:
+370 686 38444

mail

El. paštas:
DZiezys@alna.lt

  • Jūsų vardas
  • Jūsų el. paštas
  • Tema
  • Žinutė
Žinutė sėkmingai išsiųsta
Atsiprašome, jūsų žinutė nebuvo išsiųsta
close
How to enable JavaScript in your browser