Microsoft Dynamics NAV

ATGAL
  • Privalumai

  • Užsakymai

Microsoft Dynamics NAV – tai bene geriausias pasirinkimas vidutinio dydžio kompanijoms, kurioms reikalingas išbaigtas verslo valdymo (toliau ERP – Enterprice Resource Planning) sprendimas – greitai įdiegiamas, lengvai konfigūruojamas, paprastas naudoti. Aukščiausio lygio funkcionalumas apima viską, ko reikia sėkmingam įmonių verslo vystymui. Pasirinkę Microsoft Dynamics NAV, gausite specializuotą funkcionalumą, atitinkantį industrijos poreikius ir adaptuotą pagal lokalius regiono ypatumus.

Šis sprendimas tinka netgi itin specializuotiems verslo sektoriams ir organizacijoms.  Microsoft Dynamics NAV paprasta naudoti, jis yra sparčiai adaptuojamas, lengvai pritaikomas, todėl leidžia kompanijoms nesunkiai keisti funkcionalumą, kurti specialias programas, suteikia online verslo darymo įrankius.

PRIVALUMAI

  • Turėdami visos organizacijos mastu integruotą finansų, gamybos, tiekimo grandinės valdymo, pardavimų ir rinkodaros, projektų valdymo, žmogiškųjų išteklių ir paslaugų valdymo informaciją centralizuotoje duomenų bazėje, Jūsų žmonės galės dirbti sparčiai ir efektyviai – taip prisidėdami prie Jūsų verslo plėtros.
  • Microsoft Dynamics NAV funkcionalumas “paslepia” apie 90 proc. informacijos, kurios nereikia matyti vartotojui priskirtoje rolėje. Ir atvirkščiai – priskirtai rolei reikalinga informacija ir veiksmai yra iškeliami, atveriant neperkrautą langą su užduočių sąrašu ir prioritetais. Microsoft Dynamics NAV integracijos su pažįstamais Microsoft produktais (Microsoft Office Excel, Windows SharePoint Services ir kitais) supaprastina komunikavimą, gerina bendradarbiavimą bei apsikeitimą informacija.
  • Galėdami realiu laiku pasiekti gausybę analitinių ir ataskaitų formavimo įrankių, įskaitant grafinį atvaizdavimą, nuotolinius analitinius (OLAP) kubus ir duomenų pristatymo internetu galimybes, – darbuotojai gali daryti teisingesnius, informacija pagrįstus sprendimus, kurie padės sėkmingai vystyti Jūsų verslą.

UŽSISAKYKITE

Turite klausimų? Norite užsisakyti?

Darius Ziezys

Pardavimų vadovas

phone

Telefonas:
+370 686 38444

mail

El. paštas:
DZiezys@alna.lt

  • Jūsų vardas
  • Jūsų el. paštas
  • Tema
  • Žinutė
Žinutė sėkmingai išsiųsta
Atsiprašome, jūsų žinutė nebuvo išsiųsta
close
How to enable JavaScript in your browser