Privatumo politika

ATGAL

PRIVATUMO POLITIKOS NUOSTATOS

Ši Privatumo politika apibrėžia paslaugų teikėjo kaupiamų ir saugomų kliento asmens duomenų tvarką. Pirkdami paslaugą, siųsdami užklausą ar bet kokiu kitu būdu paslaugų teikėjui palikdami savo asmens duomenis, klientai sutinka, kad tie duomenys bus tvarkomi pagal šios Privatumo politikos taisykles.

Kaupiamų ir saugomų asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Paslaugos teikėjas gali kaupti ir saugoti tik tuos kliento asmens duomenis, kurie yra reikalingi atsakyti į užklausą ar kokiu kitu būdu pateiktus klausimus, pateikti pasiūlymą, pranešti apie pakeitimus ar naujienas, parengti sutartį ar sąskaitą, teikti paslaugas ir informuoti apie šį procesą. Paslaugos teikėjas įsipareigoja kaupti ir saugoti tik tokį kliento asmens duomenų kiekį, koks yra būtinas šioms funkcijoms atlikti, taip pat užtikrina, kad prieiga prie kliento asmens duomenų galima tik tiesiogiai su teikiamomis paslaugomis susijusiems darbuotojams.

Konfidencialumo taisyklės

Paslaugų teikėjas įsipareigoja tvarkyti kliento asmens duomenis konfidencialiai ir laikantis Civilinio kodekso bei duomenų apsaugos įstatymo, o tretiesiems asmenims juos atskleisti tik tuo atveju, kai Paslaugos teikėją taip elgtis įpareigoja įstatymas.

Slapukai

Paslaugos teikėjas pasilieka teisę internetinėje svetainėje naudoti slapukus, tačiau tokiu būdu sukauptus duomenis naudoti tik paslaugų kokybei gerinti ir vartotojams atpažinti. Paslaugos teikėjas informuoja, kad slapukai gali būti diegiami bet kuriame įrenginyje, kuriuo naršoma svetainėje.

Baigiamosios Privatumo politikos nuostatos

Paslaugos teikėjas įsipareigoja kaupiamus ir saugomus duomenis tvarkyti sąžiningai laikantis šios Privatumo politikos taisyklių. Kilus klausimams dėl jų, prašome kreipti Paslaugos teikėjo internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais.

How to enable JavaScript in your browser