IT sprendimai, konsultacijos ir paslaugos

ATGAL
18000
Vartotojų
400
Serverių
20
Metų patirtis
  • Paslaugos

  • Klientų atsiliepimai

„Alna Intelligence“– viena lyderiaujančių IT ūkio priežiūros, konsultacijų, sistemų valdymo bei aptarnavimo, infrastruktūros diegimo, kompiuterinių tinklų projektavimo įmonių Lietuvoje. Klientams padedame plėsti savo veiklą ir kurti papildomą verslo vertę,nes siūlome pažangius sprendimus, nestandartiškai mąstančios komandos kompetenciją, stiprius partnerius bei modernias technologijas.

Per metus mes vidutiniškai aptarnaujame 18.000 vartotojų, 400 serverių, administruojame 1200 taikomųjų verslo aplikacijų ir per savaitę sprendžiame vidutiniškai iki 500 automatizuotų ir personalizuotų užduočių.

Su tikru užsidegimu ir meile savo darbui klientų verslui dirba apie 100 žmonių, nuolat palaikančių per 200  sertifikatų, vadovaudamiesi ITIL rekomenduojamomis geriausiomis praktikomis ir procesais nenukrypdami nuo ISO 9001 standarto. Esame įsidiegę ir paslaugų valdymui skirtą ISO 20000 standartą. „Alna Intelligence“ dalyvauja ir aplinkosaugos vadybos programoje, jai suteiktas ISO 14001 sertifikatas.

KLIENTO ATSILIEPIMAI

Pradėję naudotis “DocLogix” ir jos dokumentų pasirašymo elektroniniu būdu funkcija, gan greitai pastebėjome, kad banko dokumentų valdymo procesai tapo efektyvesni – sutrumpėjo dokumentų vizavimo, tvirtinimo ir pasirašymo laikas, sumažėjo spausdinimo bei archyvavimo kaštai, be to, mums ypač svarbu tai, kad dabar šios sistemos pagalba dokumentai gali būti pasirašyti net esant kitoje šalyje.

Gintaras Rakauskas, UAB "Omnitel", Administravimo departamento direktorius
How to enable JavaScript in your browser