Archyvavimo sprendimai

ATGAL
  • Privalumai

  • Užsakymai

Archyvavimas yra automatinis pagal tam tikras nustatytas taisykles duomenų perkėlimas, siekiant optimizuoti duomenų saugojimą ir užtikrinti atitikimą saugojimui keliamiems reikalavimams. Archyvuojant duomenys yra perkeliami iš pagrindinės saugyklos į antrinę, siekiant esant reikalui užtikrinti greitą ir patogų jų pasiekiamumą. Tai leidžia optimizuoti aplikacijų darbą iškeliant iš jų duomenis, kurie nėra naudojami diena iš dienos, tačiau retais atvejais gali būti reikalingi.

 

PRIVALUMAI

  • Didesnis IT veiklos efektyvumas – teisingai suplanuota ir įdiegta archyvavimo strategija sumažina pagrindinės diskų saugyklos apkrovimą, žymiai sutrumpina duomenų rezervinio kopijavimo ir atstatymo laikus, pagreitina aplikacijų ir duomenų bazių veikimo našumą ir greitį. Svarbiausia archyvavimas gali sumažinti išlaidas brangiai techninei įrangai įsigyti, nes retai naudojami duomenys yra saugomi mažesnio našumo ir pigesnėse diskų saugyklose.
  • Teisinių reikalavimų tenkinimas – archyvavimas gali būti atliekamas siekiant atitikti įstatymų ir teisės aktų keliamus reikalavimus duomenų saugojimui. Skirtingos informacijos saugojimui yra keliami skirtingi reikalavimai. Pavyzdžiui finansinės apskaitos informaciją gali būti reikalaujama saugoti iki 10 metų. Taip pat įmonės ir organizacijos gali būti įpareigotos saugoti ir kitą informacija, pavyzdžiui išrašomas sąskaitas už paslaugas, teisinius dokumentus, asmens duomenis ir pan.
  • Informacijos originalumo užtikrinimas – dažnai informacijai ir duomenims yra keliami reikalavimai, kad jie būtų originalūs, tai yra per saugojimo laiką nepakeisti. Pavyzdžiui sąskaitos, kurios buvo išrašytos už tam tikras paslaugas gali būti saugomos ilgą laiką, kad ateityje iškilus nesusipratimams arba esant kitam reikalui būtų galima jas greitai pasiekti, o jos būtų nepakeistos. Archyvavimo sprendimai užtikrina, kad informacija patalpinta į archyvą išliks nepakitusi, bus apsaugota nuo nesakcionuoto koregavimo ar kopijavimo.

UŽSISAKYKITE

Turite klausimų? Norite užsisakyti?

Alna Intelligence komanda

phone

Telefonas:
+370 5 210 2820

mail

El. paštas:
info@alna.lt

  • Jūsų vardas
  • Jūsų el. paštas
  • Tema
  • Žinutė
Žinutė sėkmingai išsiųsta
Atsiprašome, jūsų žinutė nebuvo išsiųsta
close
How to enable JavaScript in your browser