Your browser is outdated!

In order to have our website displayed correctly, we recommend you to update your browser.

Update browser
Continue browsing

SAP consultant

Mes - Alna Business, didžiausią patirtį verslo valdymo sprendimų diegimo rinkoje turintys ekspertai, įgyvendinę daugiau nei 300 „Microsoft Dynamics“ ir „SAP“ sistemų diegimo projektų visame pasaulyje. Nuolat augame ir prie mūsų draugiškos komandos Vilniuje šiuo metu kviečiame prisijungti SAP finansų srities (FI) ir / ar logistikos (MM/SD) srities konsultantų (-čių)
Darbo pobūdis:
  • Proceso modeliavimas, sprendimų konfigūravimas – techninių instrumentų realizacija SAP sistemoje, atliekant sistemos nustatymus;
  • Klientų poreikių analizė;
  • Funkcinių specifikacijų rengimas;
  • Naudotojų mokymo medžiagos rengimas; Naudotojų mokymai;
  • Klientų naudotojų konsultavimas sistemos palaikymo ir priežiūros metu.
Reikalavimai:
  • Išsilavinimas: aukštasis IT/tiksliųjų/ekonomikos srityje;
  • Ne trumpesnė kaip 3 metų darbo patirtis informacinių technologijų srityje;
  • Analitinio darbo, sistemų funkcinių reikalavimų specifikavimo patirtis;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, geros anglų kalbos žinios;
  • Puikūs komandinio darbo ir analitiniai įgūdžiai.
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naujus dalykus;
  • Verslo valdymo ir apskaitos sistemų kūrimo, projektavimo, konstravimo ar priežiūros ir vystymo patirtis.
Privalumai:
  • Darbo patirtis su SAP sistema;
  • Patirtis diegiant verslo valdymo isistemas;
  • Projektinė patirtis, dirbant su informacinėmis sistemomis.
Mes siūlome:
  • Dinamišką ir neformalią organizacinę kultūrą;
  • Galimybę dalyvauti įdomiuose, tarptautiniuose projektuose;
  • Galimybę tapti sertifikuotu SAP sprendimų konsultantu;
  • Profesionalią, klientų vertinamą komandą, kuri mėgsta savo darbą;
  • Nuolatiniam tobulėjimui palankią aplinką;
  • Plačias saviraiškos ir profesinių mokymų galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Patrauklų finansinį įvertinimą už individualias pastangas;
  • Įšvykas į renginius ir konferencijas;
  • Darbo vietą mūsų naujajame biure „Park Town“ verslo centre.