Jūsų naršyklė pasenusi!

Tam, kad puslapis būtų atvaizduotas teisingai, rekomenduojame atsinaujinti naršyklę.

Atnaujinti naršyklę
Tęsti naršymą

EY (Ernst & Young Baltic, Lithuania)

Profesinių paslaugų bendrovė

0+

0+

0

Apie įmonę:

EY yra audito, mokesčių, apskaitos, teisinių, strategijos, sandorių ir konsultacijų paslaugų lyderė Baltijos šalyse.

Iššūkiai:
Iššūkiai:
  • Bendrovė ieškojo modernios Lietuvos darbo užmokesčio praktiką bei vidinius bendrovės saugumo standartus atitinkančios darbo užmokesčio sistemos;
  • Naujoji sistema turėjo padengti taip pat ir vidinius bendrovės darbo užmokesčio apskaitos poreikius;
  • Efektyviam ir lanksčiam procesui užtikrinti, reikėjo, kad vartotojai turėtų galimybę patys apsirašyti darbo užmokesčio skaičiavimo taisykles, įkelti duomenis ir reikalui esant replikuoti atliktus nustatymus į kitas įmones.
Įdiegti sprendimai:
Įdiegti sprendimai:

Microsoft Dynamics NAV (dabar žinoma kaip „Microsoft Dynamics 365 Business Central“) – tai verslo valdymo sistema, kuri lengvai prisitaiko prie verslo specifikos, bei įgalina viena sistema valdyti ir automatizuoti svarbiausius įmonės procesus.

Alna HR Office yra Microsoft Dynamics NAV sprendimas, skirtas sklandžiam, visų su darbuotojais susijusių procesų, valdymui: darbo laiko apskaitai, darbo užmokesčiui skaičiuoti, personalo valdymui ir skatinimui, bei įsipareigojimų apskaitai. EY pasirinko Alnos sprendimą naudoti darbo užmokesčio apskaitos poreikiams tenkinti.

Įdiegtų sprendimų naudos:
Įdiegtų sprendimų naudos:
  • Įdiegta sistema leidžia taikyti skirtingus darbo užmokesčio skaičiavimo modelius atitinkančius įmonės poreikius;
  • Automatizuotos rutininės, rankinio darbo reikalaujančios apskaitos operacijos;
  • Sistema leidžia lengvai dirbti su darbo užmokesčio duomenimis juos importuojant ir / arba eksportuojat, be jokių papildomų parametrizavimų;
  • Analitinės ataskaitos yra lengvai parametrizuojamos, todėl vartotojai gali susikurti įvairias su darbo užmokesčiu susijusias ataskaitas atitinkančias jų poreikius;
  • Automatizuotas duomenų perdavimo į didžiąją knygą, esančią kitoje sistemoje, sprendimas;
  • Didžioji dalis nustatymų koregavimo, duomenų įkėlimo ir panašių veiksmų atliekami savarankiškai pačių vartotojų, be diegėjo pagalbos.

Atsiliepimai

EY (Ernst & Young Baltic, Lithuania)
Esame patenkinti Alna HR Office pasiūlytais sprendimais darbo užmokesčio apskaitai vykdyti. Alna Business tinkamai ir laiku pagal suderintus parametrus atliko diegimo darbus.

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekime.
Gauti pasiūlymą