Debesų kompiuterija

ATGAL
  • Nauda

  • Užsakymai

Debesų kompiuterija (angl. Cloud computing) – tai IT paslaugų teikimo būdas, kurioms gauti reikalingas tik interneto  ryšys, o Jums nereikia rūpintis technine tos infrastruktūros realizacija, jos išlaikymu ir priežiūra.

Alna Intelligence teikiamos debesų kompiuterijos paslaugos užtikrina duomenų saugumą ir konfidencialumą. Veikla sertifikuota ir atitinka ISO standartus. Alna Intelligence priklauso Microsoft debesų sprendimų sertifikatai: Gold Devices and Deployment, Gold Midmarket Solution Provider, Silver Midmarket Cloud Solutions. Klientų duomenys saugomi aukščiausio lygio sertifikuotame
DLC duomenų centrą „DataInn“ (www.datainn.lt), kuris vienintelis Lietuvoje yra visiškai sertifikuotas pagal Tier3 Uptime standartą.

Kompanijos Alna Intelligence techniniai specialistai yra įgiję išskirtinės techninės patirties diegiant Microsoft produktais paremtus sprendimus. Pirmieji Lietuvoje atlikome daugiau nei 200 darbo vietų diegimą mišrioje infrastruktūroje (hybrid infrastructure), dalį serverinių resursų paliekant lokaliai, o dalį naudojant “debesyje”, todėl žinome kaip greitai ir be trikdžių dalį arba visą jūsų kompanijos naudojamų IT paslaugų perkelti už jos ribų.

Hibridinis „debesis“ – debesų kompiuterijos infrastruktūra, sudaryta iš kelių tipų (privačių ir viešų) atskirų „debesų“, kurie veikia tarpusavyje. Hibridinis „debesis“ leidžia organizacijai vienu metu turėti keletą galimybių. Jei įmonės IT skyrius nori padidinti saugumo lygį ir turėti „debesyje“ patalpintos informacijos, pavyzdžiui, informacinės sistemos, klientų duomenų ar įmonės komunikavimo tarp darbuotojų priemonių, kontrolę, IT skyrius renkasi privatų (angl. – private) „debesį“. Tačiau, jei staiga prireikia dalį ar visą informaciją perkelti į trečiųjų šalių „debesį“, kad informacija būtų pasiekiama ne tik organizacijos nariams, renkamasis viešasis (angl. – public) „debesis“. Hibridas netrukdomai sudaro galimybę migruoti tarp šių dviejų pasirinkimų.

NAUDA

  • Nereikia investuoti į IT įrangą ir nepatiriami jos nusidėvėjimo kaštai. Įsigiję paslaugą moka tik už tuos resursus, kuriuos išnaudojate.
  • Paslauga gali naudotis net ir mažiausi verslai. Be pavojaus ir efektyviai paskirstomi IT resursai, todėl nereikia didelių investicijų į IT.
  • Lankstumas. Įsigijus paslaugą, ji pradės veikti jau po kelių valandų. Taip pat galima lengvai keisti reikiamų resursų apimtis pagal Jūsų verslo pokyčius.
  • Žmogiškųjų resursų optimizavimas. Visus darbus ir priežiūrą atlieka išoriniai partneriai, todėl atsilaisvinę žmogiškieji resursai gali būti paskiriami kitų darbų atlikimui.

UŽSISAKYKITE

Turite klausimų? Norite užsisakyti?

Alna Intelligence komanda

phone

Telefonas:
+370 5 210 2820

mail

El. paštas:
info@alna.lt

  • Jūsų vardas
  • Jūsų el. paštas
  • Tema
  • Žinutė
Žinutė sėkmingai išsiųsta
Atsiprašome, jūsų žinutė nebuvo išsiųsta
close
How to enable JavaScript in your browser