Apie mus

GO BACK
29
Metai patirties
350
Profesionalų komanda
1000
Sėkmingų projektų
 • About us

 • Komanda

 • Kompanijos kultūra

ABOUT US

„Alna Group“ įmonės savo klientams teikia profesionalius sprendimus, kurie aprėpia visas su IT  susijusias įmonės funkcijas. Klientams   suformuojama IT infrastruktūra, parenkama optimali programinė aplinka, teikiami profesionalūs verslo valdymo sprendimai ir galiausiai rūpinamasi visos IT infrastruktūros priežiūra. Šiandien jau daugiau nei 500 įmonių ne tik Lietuvoje pasitiki mūsų teikiamais sprendimais.

KOMANDA

Mes vertiname laimę labai rimtai

„Alnoje“ mes tikime, jog sėkmės yra daryti tai, kas daro mus ir kitus laimingais. Mes matome skirtumą tarp problemos ir iššūkio, prievolės ir tarnybos, užduoties ir pašaukimo. Mes skleidžiame laimę ir džiaugiamės to rezultatais.

„Alnos“ sėkmė? Tai mūsų darbuotojai. Jie kuria inovacijas, stulbina klientus ir kuria išskirtinę darbo atmosferą. Mums rūpi, kaip jie jaučiasi, todėl atliekame „Darbuotojų laimės tyrimą“, analizuojame surinktus rezultatus ir stengiamės, kad Alniečiai būtų dar laimingesni.

Prie darbuotojų laimės labai prisideda ir kasdienių darbuotojų pastangų, rodomos iniciatyvos ar tiesiog vienas kito palaikymo ir pozityvumo įvertinimas, kurio išraiška gali tapti Alnukai. Tai unikali mūsų specialistų sukurta darbuotojų motyvacinė sistema, kurią įvertino jau ir mūsų klientai.

MES DALINAMĖS LAIME SU KITAIS

Mes tikime, jog laimės tik daugėja, kai ja daliniesi, todėl nepraleidžiame progos tai daryti. „Alna“ ir „Alnos“ darbuotojai remia VšĮ „Gelbėkit vaikus“, Raguvėlės vaikų dienos centrą. Jau kelerius metus Alniečiai tradiciškai susitinka su Raguvėlės dienos centro vaikais Kalėdiniu laikotarpiu ir kartu kuria, pramogauja bei dalinasi geromis emocijomis.

Jaučiame pareigą ir norą dalyvauti visuomeninėje veikloje bei kartu kurti ir tobulėti. Vos pradėję savo veiklą, mes inicijavome „Žinių ekonomikos forumo“, aljanso „Langas į ateitį“ bei „Saulėtekio slėnis“ įkūrimą bei dalyvavome jų veikloje.

Kiekvieną rudenį inicijuojame gerų darbų dienas, skirdami savo laiką ir pastangas padėti tiems, kam to labiausiai reikia: atsodiname medžių giraitę, rūpinamės beglobiais gyvūnais, tvarkome aplinką.

 

mes niekada nesustojame

Nesvarbu ar kalbėtume apie “We run Alna” komandos entuziastingus bėgikus ar apie nuolatinį visų darbuotojų tobulėjimą, sustojame nebent pasimėgauti akimirka. Laisvalaikiu kartu sportuojame ir įveikiame maratonus, plaukiojame baidarėmis, žaidžiame tinklinį, krepšinį, taip pat susipažįstame su kiniečių sveikatinimo mankštomis.

Aktyvus laisvalaikis mums padeda pasisemti jėgų naujiems darbams, iššūkiams ir tobulėjimui. „Alnos“ darbuotojai nuolatos kelia savo kvalifikaciją ir kompetencijas partnerių, tokių kaip Microsoft, Oracle, SAP ir kitų organizuojamuose renginiuose ir mokymuose, taip pat esame „Infobalt“ bei Personalo valdymo asociacijos nariai. Kasmet mes vertiname savo, kolegų ir vadovų darbą, naudojant 360 įvertinimo modelį, taip pat vykdome metinius ir pusmetinius veiklos vertinimo ir planavimo pokalbius, kurių metu susitariame dėl tikslų, darbo rezultatų vertinimo, darbo sąlygų, kompetencijų kėlimo plano ir karjeros planavimo.

mes dirbame su aistra

Norime, kad Alniečius kiekvieną dieną lydėtų aistra – aistra inovacijoms, darbui, tobulėjimui ir iššūkiams. Aistrą tam, ką darome puikiai atspindi ilgamečiai mūsų darbuotojai, dirbantys „Alnoje“ daugiau nei 10 metų, o jų yra net 66! Taip „Alna“ darbuotojams tampa ne tik vieta, kur dirbame, kuriame ir augame, bet ir dar kai kuo daugiau.  Citatos_LT

Būdami svarbus informacinių technologijų partneris Lietuvos ir Europos verslo rinkoje, savo kuriamais IT produktais ir teikiamomis IT paslaugomis prisidedame prie gamtos resursų saugojimo: kuriame ir naudojamės dokumentų valdymo sistema, įprastas sutartis keičiame elektroninėmis. Kasdienėje veikloje renkamės ekologiškas biuro priemones, rūšiuojame atliekas ir taip mažiname neigiamą įtaką gamtai.

 

Alna Goes GREEN

„Alnos“ įmonių grupėje skatinama ir vykdoma aplinkos apsaugos politika:

Racionalus gamtinių išteklių naudojimas

Aplinką tausojančių technologijų diegimas

Taršos mažinimas

Atliekų rūšiavimas

„Alnos“ įmonių grupės įmonė „Alna Intelligence“ dalyvauja aplinkosaugos vadybos programoje, jai suteiktas ISO 14001 sertifikatas.

KOMPANIJOS KULTŪRA

Misija

Mes tikime, kad mūsų inovatyvūs ir patikimi IT produktai gali verslus ir valstybes padaryti konkurencingais ir efektyviais bei didinti visuomenės gerovę

Vertybės

grassAugimas – tai nuolatinė įmonės plėtra, jos rinkos dalies didinimas bei finansinių rodiklių gerinimas, o taip pat darbuotojų žinių gilinimas, kompetencijos kėlimas, visapusiškas tobulėjimas bei vidinė branda. Pripažindami augimą savo vertybe, mes įsipareigojame niekada nestovėti vietoje, nuolatos tobulėti ir ieškoti naujų galimybių, atveriančių rytdienos verslo perspektyvas tiek mums, tiek mūsų klientams.


heartAistra
– tai entuziazmas ir asmenine vidine motyvacija grįstas požiūris į atliekamą darbą, asmeninis suinteresuotumas siekti kuo geresnių rezultatų. Pripažindami aistrą savo vertybe, mes tikim, kad darbas, atliekamas su entuziazmu ir polėkiu, duoda žymiai geresnių rezultatų ir atneša daugiau pasitenkinimo pasiektais rezultatais ne tik mums, bet ir mūsų klientams.

lightInovacijos tai nuolatinės naujovių paieškos, naujų produktų bei paslaugų kūrimas, naujos bendradarbiavimo galimybės, nuolatinis įsipareigojimas žvelgti į priekį ir aplenkti laiką. Pripažindami inovacijas savo vertybe, mes nuolat atveriame naujus horizontus ir kuriame galimybes užuot jomis apsiriboję.

    luckĮsipareigojimai – tai tvirtas pažadas klientams ir sau patiems dirbti kokybiškai, prisiimti atsakomybę už duotus įsipareigojimus ir rezultatus bei su gilia pagarba žvelgti į savo darbą, klientą, bendradarbius bei visuomenę. Pripažindami įsipareigojimą savo vertybe, mes suvokiame savo atsakomybę už atliekamą darbą ir asmeninį indėlį į bendrus rezultatus.

Nuo pat „Alnos“ įkūrimo buvo siekiama užtikrinti, kad bendrovės klientams būtų teikiamos inovatyviausios informacijos technologijų paslaugos bei sprendimai, padedantys stiprinti jų konkurencines galias. „Alnos“ sėkmingos ilgametės veiklos priežastis – suburta ir išlaikyta išskirtinė profesionalų komanda, kurios tikslas visada buvo ir yra klientų verslo sėkmė.

 • year 2015
 • year 2014
 • year 2013
 • year 2012
2015 year

UAB „Alna group“ pasirašo sutartį dėl 100% bendrovės „Unitree” akcijų Latvijoje pardavimo. Įmonę išsiperka bendrovės vadovybė.

„Alna Business Solutions“ baigia diegti planavimo ir biudžetavimo įrankį Estijos finansų ministerijai.

2014 year

„Alna“ atidaro biurą Danijoje.

Uždaroma „Alna Europe“.

2013 year

Naujas „Alnos“ grupės pirkinys: jos kontroliuojamos verslo procesų valdymo ir nuomos paslaugų bendrovės „BPO House“ antrinė įmonė „Associates“ (žinoma prekių ženklu „Prime People“) įsigija tarptautinės personalo įdarbinimo bendrovės „Grafton Recruitment“ franšizę.

Įkuriama „Alna Europe“, steigsianti atstovybių Azijos šalyse.

2012 year

„Alna Business Solutions“ pasirašo partnerystės sutartį su verslui skirtos programinės įrangos grupe SAP.

 • year 2010
 • year 2009
 • year 2008
 • year 2007
2010 year

UAB „BPO House“ baigia naujai įsigytos darbuotojų paieškos ir atrankos įmonės „Prime People“ integraciją į bendrovės struktūrą.

Įsteigiama antrinė įmonė Azerbaidžiane.

2009 year

Įkuriama verslo procesų valdymo ir nuomos paslaugas teikianti kompanija „BPO House“

2008 year

„Alna Business Solutions“ įsigija Lenkijos bendrovę „Ensofcon“.

2007 year

„Alnos“ grupė baigia įmonių grupės „Daily Service“ pardavimo sandorį. Nauju biurų aprūpinimo tinklo „Daily Service“ savininku tampa Islandijos investuotojas.

 • year 2006
 • year 2005
 • year 2004
 • year 2003
2006 year

„Alna Business Solutions” įsteigia antrinę įmonę Lenkijoje. „Alna Business Solutions“ įsigyta Estijos IT paslaugų bendrovė „PerSimplex OU“ baigia integracijos į „Alnos“ grupę darbus: „PerSimplex OU“ tampa „Alna Business Solutions OU“.

Parduodama įmonė „Alna Norby“

2005 year

Parduodamas „Alnos mokymo centras“.

Siekdama įsitvirtinti Baltijos valstybių rinkoje, „Alna“ įsigyja verslo valdymo programas tiekusią Estijos „PerSimplex“ kontrolinį akcijų paketą.

2004 year

Įkuriama UAB „Alnos infrastruktūros sprendimai“. Skirtingos „Alnos“ verslo sritys sutelkiamos atskiruose juridiniuose vienetuose.

Parduodama įmonė „Bentley System USA“.

2003 year

Drauge su IT bendrove „Microlink“, „Alna“ įkuria UAB „DocLogix“, kuriančią informacijos valdymo sistemas.

Įsigyjama IT infrastruktūros sprendimus siūlanti įmonė UAB „Deskriptas“.

 • year 2002
 • year 2001
 • year 1999
 • year 1998
2002 year

Įsigyjama UAB „Tezaurus“.

 

Parduodama grupės bendrovė „Navision Software LT“.

2001 year

„Alna“ įsigyja UAB „Infovita“ – informacinių technologijų bendrovę Klaipėdos regione.

1999 year

Pasirašoma frančizės sutartis su JAV bendrove „Office 1 Superstores International“ ir įkuriama UAB „Alnos biuro sistemos“.

1998 year

AB „Alna“ užregistruojama Lietuvos vertybinių popierių biržoje.

 • year 1996
 • year 1995
 • year 1994
 • year 1992
1996 year

Įsteigta UAB „Navision Software LT“,  pradėjusi diegti verslo valdymo sistemas.

1995 year

Veiklą pradeda „Alnos mokymo centras“, kuris teikia mokymų paslaugas IT srityje.

1994 year

Įsteigiamas UAB „Alna techninis centras“, teikiantis IT aptarnavimo paslaugas.

1992 year

Bendrovė pradeda prekiauti kompiuteriais.

 • year 1989
1989 year

Įkuriama „Alna“.

How to enable JavaScript in your browser