Interneto ir ryšio sprendimai, IP telefonija

ATGAL
 • Mobilusis internetas

 • Ip telefonija

 • Fiksuotos prieigos ryšio sprendimai

 • Užsakymai

AI_bite_transparent

MOBILUSIS INTERNETAS

Tai gali būti dirbančiųjų Jūsų biure pagrindinis interneto ryšys, taip pat patogus naudotis išvykus iš biuro ar dirbti nuotoliniu būdu planšetiniais ar įprastais kompiuteriais bei išmaniaisiais priedais. Su mobiliuoju internetu dirbsite produktyviau!

Bitės strategija yra orientuota į mobiliojo tinklo spartą bei nuoseklią jo plėtrą, todėl jau dabar Bitės 4G tinklo pažangaus mobiliojo interneto naudą galės patirti 90% Lietuvos gyventojų. Daugiau.

mobilusis-internetas

Kainos – be PVM

Daugiau informacijos apie mobiliojo interneto sąlygas https://www.bite.lt/verslui/internetas/kompiuteryje

IP TELEFONIJA

Paslauga yra skirta prijungti įmonės IP telefonus ar telefono stotelę (PBX) prie bendrovės „BITĖ Lietuva“ tinklo SIP protokolu. Sujungus įmonės stacionarius telefonus su „BITĖ Lietuva“ tinklu, galima sutaupyti skambinant į įmonės darbuotojų mobiliuosius telefonus, nustatytą minimalų paslaugos mokestį galima išleisti tiek vietiniams, tiek tarptautiniams skambučiams. Visi pokalbiai apskaitomi sekundėmis, netaikomas skambučio sujungimo mokestis.

Jeigu įmonė neturi savo telefono stotelės, jos funkcionalumą gali užtikrinti „BITĖ Lietuva“ tinklas. Naudodamos „Virtualaus PBX“ paslaugą įmonės galės naudotis trumposios numeracijos, skambučių peradresavimo, skambučių nukreipimo, skambučių visiems ir kitais funkcionalumais.

FIKSUOTOS PRIEIGOS RYŠIO SPRENDIMAI

„Virtualiojo privataus tinklo“ (MPLS VPN) paslauga

Paslauga skirta sujungti įmonių padaliniuose esančius kompiuterinius tinklus į bendrą tinklą. Viename arba skirtinguose miestuose ar netgi valstybėse esantys padaliniai sujungiami į bendrą duomenų perdavimo tinklą. Šiai paslaugai teikti „BITĖ Lietuva“ pirmoji Lietuvoje įdiegė pažangiausią MPLS (Multi Protocol Label Switching) technologiją, užtikrinančią įmonėms duomenų perdavimo kokybę, greitį, skirtingų paslaugų kokybės parametrų pasirinkimo galimybę ir tinklo saugumą.

Paslaugos specifikacija:

 • „Virtualiojo privataus tinklo” paslauga suteikia galimybę:
  • Iki 1 Gbps sparta perduoti informaciją tarp įmonės padalinių
  • Paskirstyti duomenų perdavimo kanalo pralaidumą tarp skirtingo tipo informacijos srautų
  • Prie įmonės privataus tinklo saugiu ryšiu prijungti nutolusius vartotojus naudojant interneto tinklą
 • Įmonės tinkle perduodamos informacijos saugumą užtikrina pati MPLS technologija. Įmonės privatus tinklas apsaugomas nuo internetinių įsilaužimų, virusų, internetinių atakų ar tyčinio tinklo darbo trikdymo.
 • MPLS technologija taip pat leidžia prijungti prie įmonės privataus tinklo ne tik kompiuterinius įrenginius, bet ir kitą telekomunikacinę įrangą: žinybines stoteles (PBX), stacionarius telefono aparatus, vaizdo perdavimo įrangą, kt.

„Duomenų perdavimo L2” paslauga

Paslauga saugiu duomenų perdavimo kanalu sujungia dviejų įmonės padalinių vidinius tinklus (LAN), esančius skirtingose geografinėse vietose. Tokiu būdu įmonės vidinio tinklo ribos išplečiamos už įmonės pastato sienų ir kituose miestuose esančių įmonės kompiuterinių tinklų infrastruktūra sujungiama į vientisą LAN tinklą.

Paslaugos specifikacija:

 • „Duomenų perdavimo L2” paslauga teikiama IP technologijų pagrindu. Du įmonės padalinius jungiančiame duomenų perdavimo kanale nustatoma kliento užsakyta greitaveika.
 • Duomenims tarp įmonės padalinių perduoti gali būti naudojamas vienas arba keli virtualieji sujungimai (VLAN).
 • Paslauga realizuojama antrame lygmenyje pagal OSI modelį (Open Systems Interconnection model).

„Interneto skirtąja linija PRO“ paslauga

Teikiamas išskirtinai kokybiškas, patikimas, greitas ir pastovus interneto ryšys. Šiuo metu 60 Gbps ryšio kanalai, tiesiogiai jungiantys „BITĖ Lietuva“ interneto tinklą su tarptautiniu interneto tinklu, garantuoja kokybišką didelės spartos sujungimą su pasauliniu interneto tinklu.

 

UŽSISAKYKITE

Turite klausimų? Norite užsisakyti?

Alna Intelligence komanda

phone

Telefonas:
+370 5 210 2820

mail

El. paštas:
info@alna.lt

 • Jūsų vardas
 • Jūsų el. paštas
 • Tema
 • Žinutė
Žinutė sėkmingai išsiųsta
Atsiprašome, jūsų žinutė nebuvo išsiųsta
close
How to enable JavaScript in your browser