Microsoft Dynamics 365

ATGAL

Microsoft Dynamics 365

„Microsoft Dynamics 365“ – tai  įmonės išteklių planavimo ir klientų ryšių valdymo sistema, leidžianti valdyti verslą debesyje. Sumaniai sukurtos funkcijos leidžia automatizuoti daugelį įmonėje vykstančių procesų, rinkti duomenis apie turimų išteklių panaudojimą ir patogiai pasiekti duomenis, reikalingus sprendimų priėmimui. Tai galimybė optimizuoti įmonės veiklą, darbuotojų darbą ir maksimaliai išnaudoti turimas galimybes.

„Microsoft Dynamics 365“ sudaryta iš sudėtinių dalių, kurios leidžia rinktis verslo specifikai pritaikytus sprendimus. Nebūtina iš karto diegti visos sistemos – rinkitės tai, kas išties reikalinga. Kurkite savo verslo procesus atitinkančias programėles ir paverskite savo darbo funkcijas efektyviai veikiančiu automatizuotu procesu. „Microsoft Dynamics 365“ – lanksti, lengvai pritaikoma prie verslo poreikių ir turinti galimybę nuolat keistis sistema susideda iš aštuonių modulių, apimančių visus verslo procesus.

Dynamics 365 for Sales
Ryšius paverskite pajamomis

Su „Dynamics 365 for Sales“ ne tik automatizuokite pardavimus (SFA – “Sales Force Automation”), bet ir ženkite toliau – geriau supraskite kliento poreikius, efektyviau įsitraukite į procesus ir sudarykite daugiau sandorių.

Dynamics 365 for Customer Service
Įgykite ilgalaikių klientų

Klientų lūkesčiai didėja. Klientai nori greitų ir aktualių atsakymų visais kanalais iškart. Integruota analitika leidžia teikti greitesnes, labiau suasmenintas paslaugas bei didina kiekvieno kontakto pridėtinę vertę.

Dynamics 365 for Field Service
Būkite novatoriški teikdami proaktyvias paslaugas

Su „Dynamics 365 for Field Service“ užtikrinkite sklandų paslaugų teikimą nuo kontakto pradžios iki darbų atlikimo. Integruotos analitikos funkcijos leis išspręsti paslaugų teikimo problemas dar prieš joms atsirandant, sumažins eksploatacinius kaštus ir užtikrins teigiamą klientų patirtį.

Dynamics 365 for Talent
Atraskite geriausias savo darbuotojų savybes

Šiandien darbuotojai nori dirbti įmonėse, kuriose gali rodyti geriausius rezultatus, daryti poveikį rezultatams ir kilti karjeros laiptais. „Dynamics 365 for Talent“ leidžia pritraukti, įdarbinti, ugdyti ir išsaugoti darbuotojus.

Dynamics for Finance and Operations 365
Paspartinkite savo verslo augimą

Sujunkite globalius finansinius išteklius ir operacijas taip, kad darbuotojai galėtų greičiau priimti kompetentingus sprendimus. „Dynamics for Finance and Operations 365“ padeda verslui greitai prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos poreikių ir skatina verslo augimą.

Dynamics 365 for Retail
Visur pasiekite savo pirkėją

Klientų pritraukimui suasmeninti ir darbuotojų produktyvumui didinti suvienykite skaitmenines, fizinių parduotuvių ir Jūsų įmonės vidines operacijas. „Dynamics 365 for Retail“ leidžia prekybininkams sukurti išskirtinę apsipirkimo patirtį.

Dynamics 365 for Project Service Automation
Valdykite pelningus projektus

Puoselėkite patikimus santykius su klientais siūlydami išskirtinę projektų patirtį. „Dynamics 365 for Project Service Automation“ suteikia jums įrankius laiku atlikti pelningus projektus nedidinant sąmatos ir skatinant darbuotojų produktyvumą.

Dynamics 365 for Marketing
Kontaktą su galimais klientais paverskite verslo santykiais

Suraskite daugiau pardavimui pasirengusių kontaktų išeidami iš el. laiškų rinkodaros ribų. Sujunkite pardavimus ir rinkodarą, automatizuokite procesus ir priimkite protingus sprendimus – taip padidinsite savo rinkodaros investicijų grąžą.

Dynamics 365 Business Central
Sujunkite ir stiprinkite savo verslą

Ženkite už bazinės apskaitos programinės įrangos ribų. „Dynamics 365 Business Central“ yra visapusiškas, lengvai naudojamas ir pritaikomas verslo valdymo sprendimas, padedantis sujungti jūsų verslą ir priimti protingesnius sprendimus.

Turite klausimų? Norite užsisakyti?

Giedrius Gradeckas

Pardavimų vadovas

phone

Telefonas:
+370 612 54211

mail

El. paštas:
ggradeckas@alna.lt

  • Jūsų vardas
  • Jūsų el. paštas
  • Tema
  • Žinutė
Žinutė sėkmingai išsiųsta
Atsiprašome, jūsų žinutė nebuvo išsiųsta
close
How to enable JavaScript in your browser