Microsoft Dynamics AX licencijavimas ir diegimas

ATGAL
>20 000
Įmonių pasitiki Microsoft Dynamics AX ERP valdydami savo verslą
>260 000
Žmonių darbas priklauso nuo Microsoft Dynamics AX
  • Privalumai

  • Užsakymai

Microsoft Dynamics AX  – verslo sprendimas, kuris palaiko operacinius procesus būdingus specifinėms verslo šakoms, taip pat visapusišką verslo išteklių planavimą finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymui. Sprendimas leidžia Jūsų žmonėms numatyti ir paskatinti pokyčius, kurie padės Jūsų verslui klestėti.

Microsoft Dynamics AX sukurtas kaip galingas, lankstus, paprastas naudoti sprendimas, teikiantis ilgalaikę vertę Jūsų organizacijai šiandien ir rytoj. Microsoft Dynamics AX aprėpia daugiau nei 1000 naujų funkcionalumų ir plėtinių, papildančių pagrindinę verslo valdymo (toliau ERP – Enterprise Resource Planning) sistemą bei suderintų su verslo industrijos poreikiais. Tai leis per trumpesnį laiką suteikti daugiau vertės Jūsų verslui bei lankstumo ir įžvalgumo Jūsų organizacijai. Sistema greitai adaptuojama, plačiai naudojama, paprastai aptarnaujama ir atnaujinama – tai įgalins visą Jūsų įmonę kryptingai judėti link paprastumo. Nuolatinis susitelkimas į besiplečiantį interoperabilumą – natūralias ERP sistemos interakcijas su Microsoft® verslo aplikacijomis ir IT infrastruktūros technologijomis – padės išryškinti Jūsų konkurencinį pranašumą, motyvuos Jūsų žmones spartinti ir priimti pokyčius.

 

PRIVALUMAI

  • Iš anksto sukonfigūruota pagal verslo industrijų – gamybos, paskirstymo ir mažmeninės prekybos – poreikius ir papildyta pagrindiniais ERP funkcionalumais (pavyzdžiui, audito ataskaitos ir biudžeto kontrolė) padės Jums patenkinti specialius industrijos poreikius su mažiau pritaikymų. Šis pasaulinis sprendimas sklandžiai auga kartu su Jūsų verslu ir teikia žmonėms momentines, rolėmis grįstas įžvalgas bei didesnį darbo našumą.
  • Jūs iš karto gausite ir įžvalgas, ir šansą sparčiai prisitaikyti prie besikeičiančių verslo poreikių ir galimybių, atlaisvinti plėtros resursus, paskatinti sistemos diegimą, aptarnavimą ir naujinimus.
  • Microsoft Dynamics AX nuosekliai suteikia vartotojams pažįstamą patirtį, pastangų nereikalaujantį interoperabilumą su Microsoft Office programomis ir pagerina bendradarbiavimą visoje informacijos teikimo grandinėje. Todėl Jūsų IT komanda gali susitelkti ties strateginiu vystymu, naudojant supaprastintą aplikacijų gyvavimo ciklo valdymą.
  • Sistema Microsoft Dynamics AX  yra tikslingai sukurta organizacijoms, veikiančioms mažmeninės prekybos ir distribucijos sektoriuose, bei yra pritaikyta specifiniams šių verslo šakų poreikiams. Microsoft Dynamics AX  pagalba, specifiniai verslo šakų poreikiai unikaliai apjungti viename sprendime, todėl šis sprendimas tinka klientams, kurie dirba ne vienoje verslo šakoje.

UŽSISAKYKITE

Turite klausimų? Norite užsisakyti?

Giedrius Gradeckas

Pardavimų vadovas

phone

Telefonas:
+370 612 54211

mail

El. paštas:
ggradeckas@alna.lt

  • Jūsų vardas
  • Jūsų el. paštas
  • Tema
  • Žinutė
Žinutė sėkmingai išsiųsta
Atsiprašome, jūsų žinutė nebuvo išsiųsta
close
How to enable JavaScript in your browser