Microsoft Dynamics NAV licencijavimas ir diegimas

ATGAL
> 117 000
Įmonių pasitiki Microsoft Dynamics NAV ERP valdydami savo verslą
> 7000
Įmonių migruoja į Microsoft Dynamics NAV kiekvienais metais
1 400 000
Žmonių darbas priklauso nuo Microsoft Dynamics NAV
  • Privalumai

  • Užsakymai

Microsoft Dynamics NAV – tai bene geriausias pasirinkimas vidutinio dydžio kompanijoms, kurioms reikalingas išbaigtas verslo valdymo (toliau ERP – Enterprice Resource Planning) sprendimas – greitai įdiegiamas, lengvai konfigūruojamas, paprastas naudoti. Aukščiausio lygio funkcionalumas apima viską, ko reikia sėkmingam įmonių verslo vystymui. Pasirinkę Microsoft Dynamics NAV, gausite specializuotą funkcionalumą, atitinkantį industrijos poreikius ir adaptuotą pagal lokalius regiono ypatumus.

Šis sprendimas tinka netgi itin specializuotiems verslo sektoriams ir organizacijoms.  Microsoft Dynamics NAV paprasta naudoti, jis yra sparčiai adaptuojamas, lengvai pritaikomas, todėl leidžia kompanijoms nesunkiai keisti funkcionalumą, kurti specialias programas, suteikia online verslo darymo įrankius.

„Microsoft Dynamics NAV“ leidžia geriau valdyti ir stebėti visą įmonę. Turėdami daugiau valdymo galimybių būsite tikri, kad kiekvieną dieną jūsų ir jūsų darbuotojų priimami sprendimai didins pelną, maržas pavers pinigų srautais ir skatins verslo plėtrą.

Įsigykite sprendimą, kurį lengva perprasti ir naudoti. Jis suderinamas su jūsų šiuo metu turimomis „Microsoft“ technologijomis, todėl teikia ilgalaikę naudą ir padeda išvengti brangių pakaitų. O atsižvelgiant į „Microsoft“ įsipareigojimą nuolat plėtoti naujoves, jūs investuojate į verslo platformą, kuri padės išlikti tų naujovių priešakyje.

PRIVALUMAI

  • Turėdami visos organizacijos mastu integruotą finansų, gamybos, tiekimo grandinės valdymo, pardavimų ir rinkodaros, projektų valdymo, žmogiškųjų išteklių ir paslaugų valdymo informaciją centralizuotoje duomenų bazėje, Jūsų žmonės galės dirbti sparčiai ir efektyviai – taip prisidėdami prie Jūsų verslo plėtros.
  • Microsoft Dynamics NAV funkcionalumas “paslepia” apie 90 proc. informacijos, kurios nereikia matyti vartotojui priskirtoje rolėje. Ir atvirkščiai – priskirtai rolei reikalinga informacija ir veiksmai yra iškeliami, atveriant neperkrautą langą su užduočių sąrašu ir prioritetais. Microsoft Dynamics NAV integracijos su pažįstamais Microsoft produktais (Microsoft Office Excel, Windows SharePoint Services ir kitais) supaprastina komunikavimą, gerina bendradarbiavimą bei apsikeitimą informacija.
  • Galėdami realiu laiku pasiekti gausybę analitinių ir ataskaitų formavimo įrankių, įskaitant grafinį atvaizdavimą, nuotolinius analitinius (OLAP) kubus ir duomenų pristatymo internetu galimybes, – darbuotojai gali daryti teisingesnius, informacija pagrįstus sprendimus, kurie padės sėkmingai vystyti Jūsų verslą.

UŽSISAKYKITE

Turite klausimų? Norite užsisakyti?

Giedrius Gradeckas

Pardavimų vadovas

phone

Telefonas:
+370 612 54211

mail

El. paštas:
ggradeckas@alna.lt

  • Jūsų vardas
  • Jūsų el. paštas
  • Tema
  • Žinutė
Žinutė sėkmingai išsiųsta
Atsiprašome, jūsų žinutė nebuvo išsiųsta
close
How to enable JavaScript in your browser