Office 365

ATGAL
  • Privalumai

  • Paslaugos specifikacija

  • Užsakymai

„Office 365 Exchange Online“ – tai debesų kompiuterijos pagrindu veikianti paslauga, kuri yra teikiama iš „Microsoft“ duomenų centrų. Sprendimas padeda bendradarbiauti pačiu patogiausiu būdu – kurti ir bendromis jėgomis redaguoti dokumentus, pateikti kitiems sutvarkytą naujausią informaciją naudojant bendrinius bloknotus. „Office“ mobiliąsias programėles galite naudoti visuose „Windows“, „Android™“ ir „Apple®“ įrenginiuose, o verslui reikiamą licencijų skaičių keisti bet kuriuo metu.

PRIVALUMAI

1

Kiekvienas vartotojas gauna 50 GB dydžio pašto dėžutę ir galimybę siųsti iki 25 MB dydžio el. laiškus.

2

Galimybė sukonfigūruoti pašto paslaugą per „Outlook“ programą ir gauti prieigą prie pašto, kontaktų ir kalendorių neturint interneto ryšio.

3

Paštu galima naudotis iš visų mobiliųjų įrenginių – išmaniųjų telefonų ir planšečių, kur yra įdiegtos „Windows Phone“,„ iPhone“, „iPad“, „Android“ ir „Blackberry“ operacinės sistemos.

4

Galimybė pasiekti paštą, kontaktus ir kalendorius per bet kurią interneto naršyklę, naudojantis „Outlook Web“ taikomąja programa, kuri sukuria labai panašią į „Outlook“ vartotojo aplinką.

5

Vartotojų pašto adresuose naudojamas įmonės registruotas domenas, pvz., v.pavarde@imone.lt. Bendrinami kalendoriai ir kontaktai: vartotojai gali matyti kolegų kalendorius ir planuoti bendrus susitikimus, rezervuoti konferencijų sales. Taip pat galima matyti bendrus įmonės kontaktus – klientų, tiekėjų, kolegų.

6

„Microsoft“ garantuoja 99,9 % pašto paslaugos pasiekiamumą. Paslaugos sutartyje yra numatyta finansinė kompensacija, jeigu paslauga yra nepasiekiama ilgesnį laiką.

7

Pašto paslauga yra teikiama kartu su nuolatos atnaujinama apsauga nuo virusų ir brukalų (SPAM).

PASLAUGOS SPECIFIKACIJA

Office365_pricing-table-wide

UŽSISAKYKITE

Turite klausimų? Norite užsisakyti?

Alna Intelligence komanda

phone

Telefonas:
+370 5 210 2820

mail

El. paštas:
info@alna.lt

  • Jūsų vardas
  • Jūsų el. paštas
  • Tema
  • Žinutė
Žinutė sėkmingai išsiųsta
Atsiprašome, jūsų žinutė nebuvo išsiųsta
close
How to enable JavaScript in your browser