Ar Jums reikia partnerio Jūsų tarptautinei transformacijai?

ATGAL

Pipolas

Visos organizacijos pradedančios tarptautinę plėtrą susiduria su sunkumais. Vietiniai įstatymai, kalbos barjeras, darbo kultūra, neįprastos darbo valandos ar ilgos atostogos, infrastruktūros problemos, plačiajuosčio ryšio prieinamumas – visa tai gali kelti grėsmę plėtrai toje šalyje. Įtampa tarp centrinio biuro ir kitose šalyse esančių vietinių įmonės padalinių, ypač kai visa organizacija išgyvena verslo transformaciją, yra tik ledkalnio viršūnė. Jums reikia ekspertų pagalbos, vietinių resursų, strategijos įgyvendinimo, paremto praktika ir griežtesnio projektų valdymo.

Tarptautiniai Dynamics ERP diegimo specialistai

Kad padėtų tokioms organizacijoms kaip Jūsų, tarptautinės transformacijos kelionės metu, “Alna” susivienijo su “Pipol” – tarptautiniu “Microsoft Dynamics” paslaugų ir sprendimų teikėju. “Pipol” vykdo savo veiklą daugiau nei 50 valstybių, suteikdami Jums galimybę kontaktuoti tiesiogiai su mūsų darbuotoju, kiekvienoje projekto stadijoje – nuo problemos identifikavimo iki strategijos įgyvendinimo. Būdama “Pipol” partneriu, “Alna: gali Jums pasiūlyti Jums reikalingas kompetencijas ir tarptautines paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

“Pipol: jau daug metų padeda mažoms ir didelėms tarptautinėms organizacijoms, norinčioms harmonizuoti procesus ir įgalinti duomenis bei sistemas padėti verslui augti ir veikti produktyviau. Unikalūs “Pipol” veikimo principai leidžia mums surinkti pačią geriausią komandą, nes mes esame ten, kur yra Jūsų verslas ir todėl, kad mes turime begalę patirties ir darėme tai jau tūkstančius kartų. Kartu mes galime padėti ir Jums.

Būdami “Pipol” partneriais, “Alna” gali atnešti papildomos vertės Jūsų verslui:

  • Nuo strategijos pristatymo iki verslo procesų valdymo ir vietos dislokavimo, sužinokite, kaip “Alna” ir “Pipol: gali Jums suteikti konsultavimo paslaugas, kurios padės Jums pagerinti verslą, padėti įgyvendinti planus ir efektyviausiai išnaudoti technologijas.
  • Mes Jums padedame parinkti ir įdiegti geriausią infrastruktūrą ir sprendimus, kurie padės įgyvendinti Jūsų tarptautines ambicijas.

Daugiau apie “Pipol” – http://pipol.com/

How to enable JavaScript in your browser