i.SAF, i.VAZ ir SAF-T

ATGAL

SAF-T

Pritaikykite savo verslo valdymo sistemą i.MAS reikalavimams

Su mūsų paruoštų i.SAF, i.VAZ ir SAF-T modulių pagalba galėsite patogiai pateikinėti privalomus duomenis Valstybinei mokesčių inspekcijai. Jeigu turite senesnes verslo valdymo sistemų versijas, arba norite savo naudojamą sistemą iškelti į „debesį“ – išbandykite mūsų Microsoft Dynamics NAV nuomos sprendimą Alna Cloud, jame rasite pilną i.SAF, i.VAZ ir SAF-T funkcionalumą.

Palaikomos sistemos ir jų versijos:

Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV 4.0 arba naujesnė

iScala

iScala 2.2 arba naujesnė

SAP

SAP ERP 6 arba naujesnė

i.SAF yra elektroninis sąskaitų faktūrų posistemis, padedantis sumažinti administracinę naštą mokesčių mokėtojams. Juo sukuriamos sąlygos sąskaitų faktūrų duomenis mokesčių mokėtojui pateikti elektroniniu būdu. Naudojamas standartizuotas formatas ir programinės priemonės, kurios suteikia galimybę administruoti mokesčius ir gauti elektronines paslaugas. i. SAF posistemis įgalina atlikti daugybę svarbių veiksmų: sukurti mokestinio laikotarpio registą, tiesiogiai suvesti duomenis į registrus, įkelti duomenų rinkmenas, kurti elektroninius važtaraščius, užsakyti preliminarias deklaracijas ir šiuos duomenis apdoroti. Taip lengviau yra tvarkomos elektroninės sąskaitos, matomi neatitikimai kryžminiame patikrinime. Tai patogus įrankis tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kuris leidžia automatizuoti procesus, susijusius su mokestinės prievolės dokumentais ir mokesčių mokėtojo atsakomybe.

i.VAZ yra elektroninių važtaraščių posistemis, i.MAS sistemos dalis, kurio funkcijos užtikrina važtaraščių duomenų teikimą atsakingai institucijai. Posistemis suteikia galimybę mokesčių mokėtojui pateikti važtaraščių duomenis trimis būdais: tiesiogiai suvedant juos į sistemą, įkeliant rinkmeną į portalą arba perduodant duomenis žiniatinklyje. i.VAZ taip pat galima išrašyti elektroninį važtaraštį, elektroninę PVM sąskaitą faktūrą važtaraščio pagrindu, patvirtinti krovinio priėmimą transportavimui arba pristatymą gavėjui. Posistemio palaikomos funkcijos palengvina darbą su važtaraščiais, suteikia galimybę juos skaidyti, kurti jungtinius važtaraščius, peržiūrėti istoriją ir palyginti važtaraščio versijas. Tai patogus įrankis, kuriame taip pat galima susikurti ruošinius, o tai labai palengvina ir pagreitina važtaraščių paruošimą.

SAF-T yra standartinė buhalterinės apskaitos duomenų rinkmena. Joje pateikiami tam tikro laikotarpio juridinio asmens buhalterinės apskaitos rodmenys. Ši rinkmena yra teikiama pagal pareikalavimą, kai to prašo atsakingos valstybės institucijos ir duomenys yra reikalingi jų funkcijoms atlikti, arba abipusiu susitarimu vidaus arba išorės apskaitos informacijos naudotojams.

SAF-T tikslas yra sumažinti administracinę naštą ir jos sukeliamas sąnaudas verslo subjektams: standartinės rinkmenos naudojimas sumažina laiko, telekomunikacijos, duomenų apdorojimo ir jų transportavimo kaštus. Tai leidžia užtikrinti, kad apskaitos duomenys bus apdorojami greičiau ir efektyviau, jų vertinimas bus tikslesnis, o kartu sutrumpėja ir kontrolės veiksmų trukmė. Šis privalumas yra svarbus tiek verslo subjektams, tiek biudžeto atžvilgiu – efektyvesnis procesas pagreitina valstybės biudžeto surinkimą, didina jo efektyvumą.

Standartinės buhalterinės apskaitos duomenų rinkmenos SAF-T naudojimas leidžia sukurti vieningus duomenis, kurie gali būti panaudojami įvairiems poreikiams, patogu tai, kad visa informacija gali būti pateikiama nuotoliniu būdu. Dėl SAF-T atliekamo audito apimtis yra platesnė, jis atliekamas kokybiškiau, tai leidžia mažinti šio proceso kaštus ir laiko sąnaudas.

Turite klausimų? Norite užsisakyti?

Giedrius Gradeckas

Pardavimų vadovas

phone

Telefonas:
+370 612 54211

mail

El. paštas:
ggradeckas@alna.lt

  • Jūsų vardas
  • Jūsų el. paštas
  • Tema
  • Žinutė
Žinutė sėkmingai išsiųsta
Atsiprašome, jūsų žinutė nebuvo išsiųsta
close
How to enable JavaScript in your browser