Jūsų naršyklė pasenusi!

Tam, kad puslapis būtų atvaizduotas teisingai, rekomenduojame atsinaujinti naršyklę.

Atnaujinti naršyklę
Tęsti naršymą

Rytojaus verslui

Verslo valdymo sistemos, pritaikytos jūsų poreikiams

Microsoft Dynamics | SAP | Epicor

Patikimiausių gamintojų verslo valdymo sistemos

Pasaulyje pripažinti gamintojai, ilgametė patirtis, individualizuoti sprendimai

Microsoft Dynamics | SAP | Epicor

Technologijos

Verslo sėkmė didele dalimi priklauso nuo įmonėje įdiegtų technologinių sprendimų. Verslo valdymo sistemos optimizuoja kasdienius įmonės procesus, leidžia efektyviau naudoti įmonės resursus ir taip prisideda prie sėkmingo augimo. Mes diegiame, nuomojame ir aptarnaujame pasaulyje pripažintų gamintojų verslo valdymo sistemas:

0+

0+

0+

0+

Alna Business

Alna Business jau daugiau kaip du dešimtmečius dirba su aukščiausio lygio verslo valdymo sistemomis. Didžiuojamės būdami ilgamečiais Microsoft, SAP ir Epicor partneriais. Mūsų komandą sudaro  sertifikuoti aukščiausio lygio IT specialistai, kurie vykdo ir aptarnauja projektus visame pasaulyje. Mes ne tik diegiame ir nuomojame pasaulinių gamintojų sukurtas verslo valdymo sistemas, bet ir pagal specifinius verslo ar institucijų poreikius kuriame individualizuotus verslo valdymo sistemų plėtinius ir papildinius. 

Sužinokite daugiau

Klientų atsiliepimai

Alna Lease Management mūsų įmonei padėjo efektyviau valdyti nuomojamas patalpas, kontroliuoti subrangovų ir klientų įsipareigojimus bei efektyviau valdyti skolas.

Giedrius Brūzgė

„EIKA“ Turto valdymo departamento direktorius

Duomenų nuasmeninimo įrankis Alna GDPR padėjo mums suvaldyti su BDAR įsigaliojimu susijusius iššūkius ir patogiau valdyti susijusias klientų užklausas.

Lietuvos Draudimas

Draudimo rinkos lyderis

Įdiegus Alna HR Office mažiau laiko skiriame rutininėms operacijoms, optimizavome darbo užmokesčio skaičiavimo procesą, bei sumažinome klaidų tikimybę apskaitos procese.

Julija Monarchova

Luminor apskaitos skyriaus vadovė

Alna IFRS 16 padėjo užtikrinti sklandų perėjimą prie TFAS 16 apskaitos standarto ir taupyti mūsų darbuotojų laiką. Nuo šiol visas su nuomos apskaita susijusias operacijas atliekame vieningoje sistemoje, o reikiamos finansinės ataskaitos – visada po ranka.

Rasa Tamaliūnaitė

"Klaipėdos nafta" apskaitos skyriaus vadovė

Microsoft Dynamics NAV padėjo sustyguoti svarbiausius mūsų įmonės verslo procesus, sumažinti klaidų tikimybę, bei užtikrinti tikslumą finansų valdyme ir apskaitoje. Tuo tarpu su Alna HR Office visada jaučiamės užtikrintai atlikdami darbo užmokesčio skaičiavimus ir darbo laiko apskaitą.

Gediminas Skvernys

Generalinis direktorius

Microsoft Dynamics NAV ir Alna HR Office gerokai palengvino mūsų kasdienius finansų, apskaitos ir personalo valdymo procesus, pagreitino duomenų analizę ir leido sutaupyti mūsų darbuotojų laiką.

Algimantas Jucevičius

Finansų direktorius