0+

0+

0+

0+

Alna Business

Alna Business jau daugiau kaip du dešimtmečius dirba su aukščiausio lygio verslo valdymo sistemomis. Didžiuojamės būdami ilgamečiais Microsoft ir SAP partneriais. Mūsų komandą sudaro sertifikuoti aukščiausio lygio IT specialistai, kurie vykdo ir aptarnauja projektus visame pasaulyje. Mes ne tik diegiame ir nuomojame pasaulinių gamintojų sukurtas verslo valdymo sistemas, bet ir pagal specifinius verslo ar institucijų poreikius kuriame individualizuotus verslo valdymo sistemų plėtinius ir papildinius.

Sužinokite daugiau
Avesco Lithuania

Su SAP S/4 HANA pasiekėme aukštesnį operacinį efektyvumą, sumažinome klaidų tikimybę ir vienoje sistemoje nuo šiol valdome pirkimus, pardavimus, apskaitą, finansus, bei stebime operacijas sandėlyje. Įdiegus Alna Business sprendimus, sistema visiškai atitinka vietinių teisės aktų reikalavimus, galime patogiai pateikinėti apskaitos duomenis kontroliuojančioms institucijoms.

Rasantas Valaitis

„Avesco Lithuania“ vadovas

CUJO AI

Įmonei augant, ieškojome pasaulinius saugos standartus atitinkančio sprendimo, kuris padėtų efektyviau organizuoti darbo užmokesčio skaičiavimą, bei padėtų valdyti susijusius personalo klausimus. Su Alna HR Office vienoje sistemoje valdome visus personalo apskaitos procesus, darbo užmokesčio skaičiavimą, galime suformuoti reikalingas ataskaitas, o visa susijusi informacija – visada po ranka. Labai džiaugėmės draugiška komunikacija ir puikiu bendradarbiavimu su „Alna Business“ komanda!

CUJO finansų skyriaus komanda

EIKA

Alna Lease Management mūsų įmonei padėjo efektyviau valdyti nuomojamas patalpas, kontroliuoti subrangovų ir klientų įsipareigojimus bei efektyviau valdyti skolas.

Giedrius Brūzgė

„EIKA“ Turto valdymo departamento direktorius

European Merchant Bank

Siekiame tapti skaitmeninės transformacijos lyderiais, todėl pasirinkome partnerius, kurie galėtų labiausiai prisidėti prie mūsų keliamų tikslų. Alna Business įdiegta HR Office sistema leido pasirūpinti visais, su darbo užmokesčiu ir personalu susijusiais klausimais, o Dynamics 365 Business Central padėjo standartizuoti finansų ir apskaitos valdymą mūsų įmonėje.

Jelena Salietienė

Finansų direktorė

Klaipėdos nafta

Alna IFRS 16 padėjo užtikrinti sklandų perėjimą prie TFAS 16 apskaitos standarto ir taupyti mūsų darbuotojų laiką. Nuo šiol visas su nuomos apskaita susijusias operacijas atliekame vieningoje sistemoje, o reikiamos finansinės ataskaitos – visada po ranka.

Rasa Tamaliūnaitė

"Klaipėdos nafta" apskaitos skyriaus vadovė

Lietuvos draudimas

Duomenų nuasmeninimo įrankis Alna GDPR padėjo mums suvaldyti su BDAR įsigaliojimu susijusius iššūkius ir patogiau valdyti susijusias klientų užklausas.

Litcargus

Microsoft Dynamics NAV ir Alna HR Office gerokai palengvino mūsų kasdienius finansų, apskaitos ir personalo valdymo procesus, pagreitino duomenų analizę ir leidžia taupyti mūsų darbuotojų laiką, dar daugiau dėmesio skiriant mūsų pagrindiniam įmonės tikslui – aptarnauti keleivius ir skrydžius kaip įmanoma greičiau, tačiau tuo pačiu užtikrinant ir aukščiausią paslaugos kokybę.

Algimantas Jucevičius

„Litcargus“ finansų direktorius

Luminor

Įdiegus Alna HR Office mažiau laiko skiriame rutininėms operacijoms, optimizavome darbo užmokesčio skaičiavimo procesą, bei sumažinome klaidų tikimybę apskaitos procese.

Julija Monarchova

„Luminor“ apskaitos skyriaus vadovė