Jūsų naršyklė pasenusi!

Tam, kad puslapis būtų atvaizduotas teisingai, rekomenduojame atsinaujinti naršyklę.

Atnaujinti naršyklę
Tęsti naršymą

Rytojaus verslui

Verslo valdymo sistemos, pritaikytos jūsų poreikiams

Microsoft Dynamics | SAP | Epicor

Patikimas jūsų verslo partneris

Pasaulyje pripažinti gamintojai, ilgametė patirtis, individualizuoti sprendimai

Microsoft Dynamics | SAP | Epicor

Technologijos

Verslo sėkmė didele dalimi priklauso nuo įmonėje įdiegtų technologinių sprendimų. Verslo valdymo sistemos optimizuoja kasdienius įmonės procesus, leidžia efektyviau naudoti įmonės resursus ir taip prisideda prie sėkmingo augimo. Mes diegiame, nuomojame ir aptarnaujame pasaulyje pripažintų gamintojų verslo valdymo sistemas:

0+

0+

0+

0+

Alna Business

Alna Business jau daugiau kaip du dešimtmečius dirba su aukščiausio lygio verslo valdymo sistemomis. Didžiuojamės būdami ilgamečiais Microsoft, SAP ir Epicor partneriais. Mūsų komandą sudaro  sertifikuoti aukščiausio lygio IT specialistai, kurie vykdo ir aptarnauja projektus visame pasaulyje. Mes ne tik diegiame ir nuomojame pasaulinių gamintojų sukurtas verslo valdymo sistemas, bet ir pagal specifinius verslo ar institucijų poreikius kuriame individualizuotus verslo valdymo sistemų plėtinius ir papildinius. 

Sužinokite daugiau

Klientų atsiliepimai

Avesco Lithuania
Su SAP S/4 HANA pasiekėme aukštesnį operacinį efektyvumą, sumažinome klaidų tikimybę ir vienoje sistemoje nuo šiol valdome pirkimus, pardavimus, apskaitą, finansus, bei stebime operacijas sandėlyje. Įdiegus Alna Business sprendimus, sistema visiškai atitinka vietinių teisės aktų reikalavimus, galime patogiai pateikinėti apskaitos duomenis kontroliuojančioms institucijoms.

Rasantas Valaitis

„Avesco Lithuania“ vadovas

EIKA
Alna Lease Management mūsų įmonei padėjo efektyviau valdyti nuomojamas patalpas, kontroliuoti subrangovų ir klientų įsipareigojimus bei efektyviau valdyti skolas.

Giedrius Brūzgė

„EIKA“ Turto valdymo departamento direktorius

European Merchant Bank
Siekiame tapti skaitmeninės transformacijos lyderiais, todėl pasirinkome partnerius, kurie galėtų labiausiai prisidėti prie mūsų keliamų tikslų. Alna Business įdiegta HR Office sistema leido pasirūpinti visais, su darbo užmokesčiu ir personalu susijusiais klausimais, o Dynamics 365 Business Central padėjo standartizuoti finansų ir apskaitos valdymą mūsų įmonėje.

Jelena Salietienė

Finansų direktorė

Klaipėdos nafta
Alna IFRS 16 padėjo užtikrinti sklandų perėjimą prie TFAS 16 apskaitos standarto ir taupyti mūsų darbuotojų laiką. Nuo šiol visas su nuomos apskaita susijusias operacijas atliekame vieningoje sistemoje, o reikiamos finansinės ataskaitos – visada po ranka.

Rasa Tamaliūnaitė

"Klaipėdos nafta" apskaitos skyriaus vadovė

Lietuvos draudimas
Duomenų nuasmeninimo įrankis Alna GDPR padėjo mums suvaldyti su BDAR įsigaliojimu susijusius iššūkius ir patogiau valdyti susijusias klientų užklausas.

Litcargus
Microsoft Dynamics NAV ir Alna HR Office gerokai palengvino mūsų kasdienius finansų, apskaitos ir personalo valdymo procesus, pagreitino duomenų analizę ir leidžia taupyti mūsų darbuotojų laiką, dar daugiau dėmesio skiriant mūsų pagrindiniam įmonės tikslui – aptarnauti keleivius ir skrydžius kaip įmanoma greičiau, tačiau tuo pačiu užtikrinant ir aukščiausią paslaugos kokybę.

Algimantas Jucevičius

„Litcargus“ finansų direktorius

Luminor
Įdiegus Alna HR Office mažiau laiko skiriame rutininėms operacijoms, optimizavome darbo užmokesčio skaičiavimo procesą, bei sumažinome klaidų tikimybę apskaitos procese.

Julija Monarchova

„Luminor“ apskaitos skyriaus vadovė