European Merchant Bank

Specializuotas finansinių paslaugų teikėjas

0+

0

Apie įmonę:

European Merchant Bank veiklą Lietuvoje pradėjo 2019 m. sausio mėn., Europos Centriniam Bankui suteikus įmonei specializuoto banko licenciją 2018 m. gruodį. Įmonė teikia šiuolaikines ir prieinamas finansines paslaugas smulkiajam ir vidutiniam verslui.

Iššūkiai:

Iššūkiai:

  • Įmonei reikėjo modernios ir pasaulinius standartus atitinkančios sistemos finansų valdymui ir apskaitai;
  • Mažinant skirtingų sistemų ir integracijų kiekį, personalui ir darbo užmokesčiui skaičiuoti sistema turėjo būti ta pati kaip ir finansų valdymui;
  • Rutininės operacijos reikalavo daug rankinio darbo.
Sprendimai:

Sprendimai:

Microsoft Dynamics 365 Business Central tai verslo valdymo sistema mažo ir vidutinio dydžio įmonėms, kuri lengvai prisitaiko prie jūsų verslo specifikos, bei įgalina viena sistema valdyti ir automatizuoti svarbiausius įmonės procesus.


Alna HR Office yra Microsoft Dynamics 365 Business Central sprendimas, skirtas sklandžiam, visų su darbuotojais susijusių procesų valdymui: darbo laiko apskaitai, darbo užmokesčio skaičiavimui, personalo valdymui, įsipareigojimų apskaitai ir darbuotojų skatinimo skaičiavimui.

Įdiegtų sprendimų naudos:

Įdiegtų sprendimų naudos:

  • Visa verslo informacija ir susiję dokumentai saugomi vieningoje sistemoje;
  • Padidėjęs operacinis efektyvumas;
  • Rutininės operacijos atliekamos greitai, taupomas darbuotojų laikas;
  • Minimizuota klaidų tikimybė vykdant apskaitą;
  • Supaprastinti ir išplėsti svarbiausi verslo procesai.

Atsiliepimai

European Merchant Bank
Siekiame tapti skaitmeninės transformacijos lyderiais, todėl pasirinkome partnerius, kurie galėtų labiausiai prisidėti prie mūsų keliamų tikslų. Alna Business įdiegta HR Office sistema leido pasirūpinti visais, su darbo užmokesčiu ir personalu susijusiais klausimais, o Dynamics 365 Business Central padėjo standartizuoti finansų ir apskaitos valdymą mūsų įmonėje.

Jelena Salietienė

Finansų direktorė

European Merchant Bank

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekime.

Gauti pasiūlymą