Konica Minolta

Dokumentų valdymo sistemos, biuro ir pramoninės spaudos sprendimai

0

0

Informacija apie įmonę:

„Konica Minolta“ yra pirmaujanti pasaulinė paslaugų teikėja IT ir dokumentų valdymo sistemų, biuro ir pramoninio spausdinimo sprendimų srityje. Įmonė pasižymi geriausiomis verslo konsultavimo, diegimo ir valdymo paslaugomis ir teikia įvairias pasaulyje pirmaujančias spausdinimo sistemas ir sprendimus.

Iššūkiai:

Iššūkiai:

  • Bendrovei „Konica Minolta“ reikėjo įdiegti „Dynamics 365 Business Central“ verslo valdymo sistemą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje;
  • Naujoji ERP sistema turėjo atitikti visus vietinių rinkų buhalterinės apskaitos reikalavimus;
  • Kasdienės apskaitos operacijos užtrukdavo per ilgai;
  • Bendrovė norėjo turėti vieną partnerį, atsakingą už diegimą visose šalyse.
Sprendimas:

Sprendimas:

„Microsoft Dynamics 365 Business Central“ lokalizacija pritaiko sistemą vietos rinkai: nuo sklandžių apskaitos procesų iki reikiamų duomenų pateikimo vietos mokesčių institucijoms.

Šis produktas visiškai atitinka Lietuvos Respublikos, Latvijos ir Estijos įstatymus, įskaitant konkrečios šalies funkcinius reikalavimus ir geriausią verslo praktiką.

Privalumai:

Privalumai:

  • „Konica Minolta“ patronuojamosios įmonės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikia visiškai laikydamosi vietinių apskaitos reikalavimų.
  • Visas vietinės apskaitos operacijas atlieka vienas Dynamics 365 Business Central plėtinys.
  • Visada patikimos ir tikslios apskaitos operacijos.
  • Didesnis veiklos efektyvumas.

Atsiliepimai

Konica Minolta
„Džiaugiamės sėkmingu „Microsoft Dynamics 365 Business Central“ lokalizacijos diegimu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Sklandžios lokalizavimo funkcijos gerokai pagerino mūsų finansines operacijas ir supaprastino verslo procesus visame Baltijos šalių regione. Dėl „Alna Business“ komandos patirties ir atsidavimo dabar galime drąsiai veikti šiose rinkose, užtikrindami didesnį efektyvumą ir atitiktį reikalavimams.“

Konica Minolta

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekime.

Gauti pasiūlymą