Hoptrans

Pažangi logistika ir transportavimo paslaugos

0+

0+

0Business Central

Apie įmonę:

Hoptrans yra pirmaujanti logistikos sprendimų bendrovė, organizuojanti krovinių pervežimą keliais, oru, geležinkeliu ir jūra.  Pradėję veiklą nuo 1993 metų, Hoptrans surado savo nišą, įgijo tarptautinį pripažinimą ir šiuo metu yra žinoma kaip inovatyvi ir į klientą orientuota kompanija.


Hoptrans dirba tiek su mažomis, tiek su labai didelėmis įmonėmis iš įvairių pramonės sričių, tačiau visus klientus aptarnauja taip pat profesionaliai  – turimas kompetencijas derindama su inovatyviomis IT sistemomis, kuria ir įgyvendina individualius, aukščiausios kokybės logistikos sprendimus, suteikiančius aiškų konkurencinį pranašumą.
Iššūkiai:

Iššūkiai:

  • Ankstesnė verslo valdymo sistema (ERP) neatitiko augančių įmonės poreikių
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas ir apskaita užimdavo per daug laiko;
  • Bendrovė pageidavo, kad būsima ERP sistema būtų patikimai integruota su kitomis įmonėje naudojamomis trečiųjų šalių sistemomis;
Sprendimas:

Sprendimas:

Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV) - tai verslo valdymo sistema, skirta mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, kuri lengvai prisitaiko prie jūsų verslo specifikos ir leidžia viena sistema valdyti ir automatizuoti visus svarbiausius verslo procesus.


Alna HR Office yra personalo valdymo ir darbo užmokesčio apskaitos sprendimas, sukurtas „Microsoft Dynamics 365 Business Central“ sistemos pagrindu. Sprendimą sudaro 6 moduliai, kurie užtikrina sklandų pagrindinių žmogiškųjų išteklių procesų veikimą: darbo laiko ataskaita, darbo užmokesčio skaičiavimas, žmogiškųjų išteklių valdymas, darbuotojų savitarna, kasmetinių atostogų valdymas ir darbuotojų skatinimas.

Privalumai:

Privalumai:

  • Visi pagrindiniai darbo užmokesčio ir žmogiškųjų išteklių procesai valdomi vieningoje sistemoje;
  • Įprastos operacijos atliekamos greitai, taupant darbuotojų laiką;
  • Sumažinta klaidų tikimybė vykdant apskaitą ir planavimą;
  • Darbo užmokesčio skaičiavimai atliekami greičiau nei bet kada anksčiau;
  • Supaprastinti ir išplėsti svarbiausi verslo procesai.

Atsiliepimai

Hoptrans
"Dynamics 365 Business Central ir Alna HR Office padėjo mūsų įmonei veikti efektyviau, sumažinti klaidų skaičių ir įgyti konkurencinį pranašumą. Esame patenkinti rezultatais ir rekomenduojame Alna Business paslaugas logistikos ir kitų verslo segmentų įmonėms."

Hoptrans

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekime.

Gauti pasiūlymą