CUJO AI

Kibernetinio saugumo sprendimai

0+

0

Apie įmonę:

„CUJO AI“ yra pasaulinė dirbtinio intelekto sprendimų lyderė, siekianti pagerinti prie interneto prijungtų įrenginių saugumą, bei jų kontrolę buityje ir versle. „CUJO AI“ produktai padeda gauti aiškias įžvalgas apie duomenų judėjimą tinkle ir skaitmeniniu būdu apsaugo žmones ir įrenginius, sukurdami saugesnę išmanaus gyvenimo patirtį buityje ir versle.

Iššūkiai:

Iššūkiai:

  • Įmonė savo padaliniui Lietuvoje ieškojo modernaus ir pasaulinius saugumo standartus atitinkančio sprendimo personalo valdymui ir darbo užmokesčio skaičiavimui.
Įdiegtas sprendimas:

Įdiegtas sprendimas:

Alna HR Office yra Microsoft Dynamics 365 Business Central sprendimas, skirtas sklandžiam, visų su darbuotojais susijusių procesų valdymui: darbo laiko apskaitai, darbo užmokesčio skaičiavimui, personalo valdymui, darbuotojų savitarnai, įsipareigojimų apskaitai ir darbuotojų skatinimo skaičiavimui.

Įdiegto sprendimo naudos:

Įdiegto sprendimo naudos:

  • Visi darbo užmokesčio skaičiavimo ir personalo valdymo procesai vykdomi vienoje sistemoje;
  • Minimizuota klaidų tikimybė vykdant apskaitą;
  • Visi apskaitos procesai atitinka LR įstatyminius reikalavimus ir LR DK;
  • Rutininės operacijos atliekamos greitai, taupomas darbuotojų laikas;
  • Padidėjęs operacinis efektyvumas;
  • Projektas įvykdytas laiku ir biudžeto rėmuose.

Atsiliepimai

CUJO AI
Įmonei augant, ieškojome pasaulinius saugos standartus atitinkančio sprendimo, kuris padėtų efektyviau organizuoti darbo užmokesčio skaičiavimą, bei padėtų valdyti susijusius personalo klausimus. Su Alna HR Office vienoje sistemoje valdome visus personalo apskaitos procesus, darbo užmokesčio skaičiavimą, galime suformuoti reikalingas ataskaitas, o visa susijusi informacija – visada po ranka. Labai džiaugėmės draugiška komunikacija ir puikiu bendradarbiavimu su „Alna Business“ komanda!

CUJO finansų skyriaus komanda

CUJO AI

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekime.

Gauti pasiūlymą