Biovela group

Mėsos perdirbimas ir mėsos produktų gamyba

0

0+

0Alna HR Office

Apie įmonę:

BIOVELA Group yra didžiausia ir pažangiausia mėsos perdirbimo įmonių grupė Baltijos šalyse. Veiklą pradėjusi 1994 m., dabar ji užima didžiausią mėsos gamybos sektoriaus rinkos dalį Lietuvoje.
BIOVELA grupė gali pasigirti didžiuliu produktų asortimentu, apimančiu šviežią mėsą (jautieną ir kiaulieną), šviežios mėsos pusgaminius, virtas, rūkytas ir vytintas dešras ir kumpius, paštetus, kulinarinius pusgaminius ir mėsos konservus.
Iššūkiai:

Iššūkiai:

  • „Biovela Group“ reikėjo darbo užmokesčio skaičiavimo sprendimo, kuris atitiktų kompleksiškus darbo užmokesčio skaičiavimo reikalavimus įmonėje, bei įgalintų modernų darbo užmokesčio apskaitos valdymą;
  • Sistema turėjo būti patikimai integruota su įmonėje jau naudojama finansinės apskaitos programine įranga;
  • Įmonei reikėjo darbuotojų savitarnos portalo, skirto pagrindiniams žmogiškųjų išteklių ir dokumentų valdymo procesams.
Sprendimas

Sprendimas

„Alna HR Office“ yra personalo valdymo ir darbo užmokesčio apskaitos sprendimas, sukurtas „Microsoft Dynamics 365 Business Central“ sistemos pagrindu.

Sprendimą sudaro 6 moduliai, kurie užtikrina sklandų pagrindinių žmogiškųjų išteklių procesų veikimą: darbo laiko ataskaita, darbo užmokesčio skaičiavimas, žmogiškųjų išteklių valdymas, darbuotojų savitarna, kasmetinių atostogų valdymas ir darbuotojų skatinimas.

Privalumai:

Privalumai:

  • Visi pagrindiniai darbo užmokesčio ir žmogiškųjų išteklių procesai atliekami vieningoje sistemoje;
  • Sumažinta klaidų tikimybė apskaitoje;
  • Visi žmogiškųjų išteklių dokumentai dabar tvirtinami skaitmeniniu būdu per savitarnos portalą;
  • Visi apskaitos procesai visiškai atitinka Lietuvos Respublikos teisės aktų ir Lietuvos Respublikos darbo kodekso reikalavimus;
  • Didesnė kasdienių apskaitos operacijų sparta;
  • Padidėjęs veiklos efektyvumas.

Atsiliepimai

Biovela group
„Esame labai patenkinti savo sprendimu darbo užmokesčio ir žmogiškųjų išteklių valdymą patikėti „Alna HR Office“. Darbo užmokesčio skaičiavimo sistema yra tiksli ir patikima, kad ir kokie sudėtingi būtų skaičiavimai, o žmogiškųjų išteklių savitarnos portalas padeda taupyti laiką ir užtikrinti atitiktį įmonės reikalavimams. Kalbant bendrai, „Alna Business“ patirtis ir atsidavimas teikiant aukščiausio lygio paslaugas padarė didelę teigiamą įtaką mūsų verslui.“

Ieva Ragauskaitė

Biovela Group Personalo Direktorė

Biovela group

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekime.

Gauti pasiūlymą