Vilpak

Aukščiausios kokybės pakuočių gamyba

0+

0+

0PrintVis

Apie įmonę

"Vilpak" yra viena didžiausių pakuočių gamintojų Šiaurės Europoje. Vilniuje įsikūrusi bendrovė specializuojasi aukščiausios kokybės kartoninių pakuočių gamyboje. Per metus bendrovė pagamina daugiau kaip 230 mln. pakuočių, iš kurių 70 proc. pristatoma klientams Europoje ir JAV.
Iššūkiai:

Iššūkiai:

Iki "PrintVis" įmonė naudojo riboto funcionalumo verslo valdymo sistemą ir keletą trečiųjų šalių sprendimų. Dėl šių priežasčių gamybos darbai užtrukdavo per ilgai, sąmatos ir sąskaitos faktūros būdavo netikslios, gamybos planavimas ir sandėlio darbas buvo neefektyvus, labai trūko bendro kasdienių verslo operacijų vaizdo.

Įdiegtas sprendimas

Įdiegtas sprendimas

„PrintVis“ tai verslo valdymo sprendimas, skirtas įvairių dydžių spaustuvėms, etikečių ir pakuočių gamintojams. Paremtas viena populiariausių verslo valdymo sistemų pasaulyje „Microsoft Dynamics 365 Business Central“, „PrintVis“ leidžia kontroliuoti visą spaudos ar pakuočių gamybos procesą nuo sąmatos sudarymo iki sąskaitos išrašymo ir atliktų darbų analizės.

Įdiegto sprendimo naudos:

Įdiegto sprendimo naudos:

  • Dabar įmonė visus pakuočių gamybos etapus tvarko vienoje sistemoje: nuo pasiūlymo pateikimo iki darbo užbaigimo, pristatymo, sąskaitų faktūrų išrašymo ir analizės etapo.
  • Atsargų prognozavimas padeda palaikyti optimalų atsargų lygį ir taupo įmonės lėšas.
  • Kiekvienam gamybos etapui sistemoje paskirtas atsakingas asmuo (nuo sąmatininko iki pardavėjo, nuo gamybos koordinatoriaus iki cecho darbuotojo).
  • Sąmatų tikslumas išaugo iki 98%.
  • Efektyvesnės sandėlio operacijos ir efektyvesnis išteklių naudojimas.

Atsiliepimai

Vilpak
Su "PrintVis" pagalba, vienoje sistemoje galime valdyti visus pakuočių gamybos etapus - nuo pasiūlymo pateikimo iki darbo užbaigimo, pristatymo, sąskaitos faktūros išrašymo ir analizės etapo. Sistema padėjo mums efektyviau prognozuoti atsargas, stebėti kiekvieną gamybos etapą, išvengti klaidų pasiūlymuose ir sąmatose, užtikrinti efektyvesnes sandėlio operacijas ir efektyvesnį išteklių naudojimą. Naudodami "PrintVis" efektyviau valdome savo verslą, o klientams visoje Europoje ir JAV tiekiame aukščiausios kokybės pakuotes.

Vilpak

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekime.

Gauti pasiūlymą