Jupiter Bach Lietuva

Vėjo jėgainių elementų gamintoja

0+

0+

0Business Central

Apie įmonę

„Jupiter Bach Lietuva“ yra tarptautinės „Jupiter Bach“ grupės dalis. Įmonė yra viena pagrindinių jūrinių ir žemyninių vėjo jėgainių korpusų gamintojų pasaulyje. „Jupiter Bach Lietuva“ savo gaminius tiekia didžiausioms vėjo jėgainių gamintojoms Europoje ir JAV, pvz., „Vestas“, „General Electric“ ir „Siemens“.


„Jupiter Bach Lietuva“ ne tik gamina detales, bet ir prisideda prie žalesnės mūsų planetos ateities. Įmonė investuoja į šiuolaikines technologijas ir mokslinius tyrimus, o nuolatinį augimą užtikrina išskirtinis dėmesys darbuotojų kompetencijai, inovacijoms ir nuolat tobulinamiems gamybos procesams. „Jupiter Bach“ gaminiai veikia daugiau nei 70 000 vėjo jėgainių visame pasaulyje ir prisideda prie atsinaujinančios energetikos plėtros.
Iššūkiai:

Iššūkiai:

Augimo skausmai: esama ERP sistema nespėjo su „Jupiter Bach Lietuva“ plėtra.


Personalo ir darbo užmokesčio valdymo tobulinimas: Įmonei reikėjo rasti būdą supaprastinti žmogiškųjų išteklių valdymo procesus ir padidinti darbo užmokesčio skaičiavimo tikslumą.

Sprendimai:

Sprendimai:

„Microsoft Dynamics 365 Business Central“ universali verslo valdymo sistema buvo pasirinkta dėl to, kad ji vienoje platformoje leido valdyti svarbiausius „Jupiter Bach Lietuva“ verslo procesus, bei prisitaikė prie konkrečių įmonės porekių.  


„Alna HR Office“ yra personalo valdymo ir darbo užmokesčio apskaitos sprendimas, sukurtas „Microsoft Dynamics 365 Business Central“ sistemos pagrindu. Sprendimą sudaro 6 moduliai, kurie užtikrina sklandų pagrindinių žmogiškųjų išteklių procesų veikimą: darbo laiko ataskaita, darbo užmokesčio skaičiavimas, žmogiškųjų išteklių valdymas, darbuotojų savitarna, kasmetinių atostogų valdymas ir darbuotojų skatinimas.

Pranašumai:

Pranašumai:

  • Didesnis veiklos efektyvumas: atnaujintos sistemos ir sklandesni verslo procesai gerokai padidino bendrą efektyvumą.
  • Laiko taupymas: personalo ir darbo užmokesčio skaičiavimo darbai dabar atliekami greičiau ir tiksliau.
  • Didesnis tikslumas: maženis apskaitos klaidų kiekis užtikrina apskaitos tikslumą.
  • Užtikrinta atitiktis: visi apskaitos procesai griežtai atitinka Lietuvos teisės aktų reikalavimus.

Atsiliepimai

Jupiter Bach Lietuva
„Alna HR Office“ sistema su darbuotojų savitarnos moduliu stipriai prisidėjo prie efektyvesnio kaštų valdymo įmonėje, bei leido sutaupyti mūsų darbuotojų laiką. Įdiegę šią programą sumažinome išlaidas, susijusias su personalo valdymu: sistema leido sutvarkyti įvairius procesus, padedančius efektyviau valdyti su darbuotojais susijusią informaciją ir jų poreikius. Tai padėjo sutaupyti laiką, kurį galėjome skirti kitoms svarbioms užduotims. Iš esmės „Alna HR Office“ įdiegimas tapo vertinga investicija, sukūrusia apčiuopiamą naudą: nuo padidejusio verslo efektyvumo iki kaštų ir laiko taupymo.

Jupiter Bach Lietuva

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekime.

Gauti pasiūlymą