Nosted &

Pramoninės įrangos gamyba

0

0Business Central

Apie įmonę:

„Nøsted &“ yra Norvegijos pramonės įmonė, kuri projektuoja, gamina ir tiekia grandines, miško technikos vikšrus, traktorių priedus ir kėlimo bei švartavimosi įrangą su prekių ženklais TRYGG, IGLAND ir FRAM. Šie gaminiai pristatomi į daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.

Pagrindiniai „Nøsted &“ gaminių segmentai:
  • sukibimą gerinantys gaminiai miškininkystės ir statybos įrangai, traktoriams ir sunkiajam transportui;
  • jūrų pramonei skirtos kėlimo grandinės, tralerių tralų grandinės ir švartavimosi grandinės žuvų ūkiams
  • traktorių priedai, skirti įvairiai miškininkystės ir kelių priežiūros veiklai
Iššūkiai:

Iššūkiai:

Perėjimas prie debesijos infrastruktūros: įmonė suprato būtinybę pereiti nuo senesnės vietinės „Dynamics 365 Business Central“ ERP versijos prie debesijos sistemos („SaaS“). Šio pokyčio tikslas – supaprastinti būsimus atnaujinimus ir laiku įdiegti saugumo pataisas, taip užtikrinant sklandų ir nesudėtingą naudojimą.

Sprendimas:

Sprendimas:

„Microsoft Dynamics 365 Business Central“: šios universalios verslo valdymo sistemos „SaaS“ versija pasirinkta todėl, kad ją patogu pritaikyti prie konkrečių verslo poreikių. Ji idealiai atitinka „Nøsted“ poreikius ir leidžia valdyti svarbius procesus vienoje debesijos platformoje.

Privalumai

Privalumai

  • perėjus prie debesijos sistemos, visos pagrindinės verslo operacijos dabar sklandžiai integruotos į vieną platformą. Sujungus operacijas, duomenys yra geriau matomi ir lengviau pasiekiami.
  • Didesnis saugumas ir veiksmingumas: debesijos pagrindu sukurta infrastruktūra užtikrina didesnį saugumą, leidžia patogiai optimaliu laiku planuoti atnaujinimus, todėl sumažina veiklos trikdžius.
  • Didesnis veiklos efektyvumas: modernizuotos sistemos ir supaprastinti procesai prisidėjo prie didesnio bendrojo veiklos efektyvumo.
  • Sumažintas IT darbų krūvis: „Nøsted“ perėjus prie „SaaS“ versijos, jai nebereikia rūpintis susijusios infrastruktūros, pavyzdžiui, serverių ir tinklų, priežiūra bei valdymu. Todėl sumažėjo IT darbų krūvis įmonės technologijų komandai ir ji gali daugiau dėmesio skirti strateginiams darbams.
  • Pasiruošta augimui: „SaaS“ versija suteikia lankstumo – atsižvelgiant į verslo poreikius, bus patogu didinti arba mažinti „Nøsted“ veiklos apimtį.

Atsiliepimai

Nosted &
„Microsoft Dynamics 365 Business Central“ naudojame jau kelerius metus ir ši sistema mums labai patinka. Ji mums padėjo padidinti efektyvumą, produktyvumą ir apskritai pagerino verslo valdymą. Neseniai perėjome prie „Dynamics 365 Business Central“ „SaaS“ versijos. Ji turi dar daugiau privalumų. Debesijos pagrindu sukurta infrastruktūra mums suteikia daugiau saugumo ir efektyvumo, taip pat lankstumo – savo duomenis pasiekiame iš bet kurios vietos. Taip pat lengviau valdyti atnaujinimus, nebereikia rūpintis susijusios infrastruktūros priežiūra ir valdymu.“

Nosted &

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekime.

Gauti pasiūlymą